Kapcsolódás...

Online Marketing Specialista (Örs vezér tere)

Lokáció Budapest XIV. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 napja
Referencia szám 1-13-39143

Szeretnél egy szorosan együttműködő csapatban dolgozni; családias légkörre, támogató környezetre vágysz?

Online Marketing Specialista pozícióba keresünk kollégát partnerünk számára, ahol a fentebb leírtak nem csak a "marketing helye" rész kitöltésére szolgálnak, hanem valóban megvannak.

Feladatok:

  • Az online kommunikációt kiszolgáló marketing programok kezelése
  • Google termékek napi szintű használata (Adwords, Analytics, Search Console, Tag manager)
  • Weboldal kezelése
  • Hírlevél szoftver teljes körű kezelése
  • Látogatói adatok elemzése

Követelmények

Pont Te hiányzol a csapatból, ha:
  • nem csak, hogy tudod, hogy mik ezek, de a legnagyobb részükben van is 1-2 év tapasztalatod: SEO, HTML, Drupal, Typo 3, Mail Master, Search Console Adwords, Analitics, TagManager, Photoshop, illustrator
  • minimum középszinten beszélsz angolul

Előnyök

Amit Partnerünk kínál:
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • mobiltelefon (magánhasználatra is)
  • igényes, modern iroda, kiváló közlekedéssel
  • pénteken rövidebb a munkaidő

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing

Értékesítés and Marketing | Marketing | Asszisztens | Koordinátor | Specialista | Termékmarketing | PR | Marketing specialist