Kapcsolódás...

Villamosmérnök (zöldmezős beruházás)

Lokáció Tatabánya
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 17 napja
Referencia szám 4-30-39116

Zöldmezős beruházásnál dolgozni több a megszokottól, hiszen lehetőség van az első kapavágástól fogva építeni fel egy gyárat. Ügyfelünk elektromos autóipari beszállító cég, amely Tatabányán fogja felépíteni legújabb gyárát és ehhez az induló beruházáshoz keresi első kulcsembereit többek között

Villamosmérnök
pozícióba.

Milyen feladatok várhatók?

Ebben a munkakörben részt vehetsz az elektromos berendezések és rendszerek üzembe helyezésében, majd később a fejlesztésében, karbantartásában. A termék (rézfólia) előállítása nagyon energiaigényes, így ebben a pozícióban kiemelt szerepet fogsz betölteni a gyár életében.
Géptelepítési projektekben, technológia transzferben a villamosmérnöki tudásodra és tapasztalatodra lesz szükség.
Elektromos rendszer leírások és műszaki specifikációk elkészítése, riportok, jelentések megírása is a feladatkörbe fog tartozni.

Követelmények

A pozíció betöltéséhez szükséges:

Villamosmérnök végzettség (preferáltan erősáram)
Kommunikációképes angol nyelvtudás a külföldi kollegákkal történő beszélgetéshez
Elektromos rendszerek, hálózati rendszerek ismerete
Projekt tapasztalat
Gyártó környezetben szerzett 5+ éves tapasztalat,
erősáramú berendezések üzemeltetésében szerzett tapasztalat

A munkakör betöltője szenioritásnak és felelősségi körnek megfelelően, a piaci elvárásokat figyelembe véve lesz honorálva.
A gyárban a legmodernebb technológiákkal dolgozhatsz majd.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Villamos | Energetika | Zöldmező | Electrical engineer