Kapcsolódás...

Beszállító fejlesztő

Lokáció Szigetszentmiklós
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 21 napja
Referencia szám 4-30-39107

Nagy múltú, svéd hátterű megbízónk ipari felhasználású gépeket, eszközöket és szerszámokat gyárt, melyeket direkt és indirekt módon értékesít a magyar piacon. Az ellátási lánc csapatukba keressük az alábbi felelősségteljes pozícióra az új kollégájukat:

BESZÁLLÍTÓ FEJLESZTŐ

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • a lokális logisztikai csapat tagjaként, de a globális folyamatokat is támogatva szorosan együtt fogsz működni a stratégiai beszerzőkkel és képviseled a helyi gyár anyagellátási folyamatát
  • A beszállítók teljesítményét fogod értékelni, felülvizsgálni, és esetleges intézkedéseket hozni, hogy hogy leehtne a hatékonyságot növelni
  • Az intézkedések a logisztikai folyamatokra fognak vonatkozni, nem az alapanyagokra, hanem azoknak az áramlására vonatkozólag
  • lesz alkalmad a beszállítókhoz személyesen ellátogatni, főleg Európán belül, sokat Svédországba fogsz utazni (átlagosan két hetente-havonta lesznek)
  • a megadott KPI-ok alapján feladatod lesz az átfutási idők csökkentése, tervezési folyamat és priorizálás támogatása
  • Mérnöki oldalról lesz segítséged abban, hogy a megfelelő minőségű termék érkezzen, a te felelősséged az lesz, hogy a kért mennyiség a megfelelő időben érkezzen meg a gyárba

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás (írásban és szóban is fogod aktívan használni, illetve már a kiválasztási folyamat során is szükség lesz rá)
  • Legalább 4 év beszerzésben szerzett tapasztalat és ideális esetben beszállítók fejlesztésében való részvétel

Előnyök

  • Angol nyelvoktatási lehetőség
  • Iskolakezdési támogatás
  • Korlátlan fitness terem használat
  • Helyi melegétkeztetési lehetőség

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

| Purchaser