Kapcsolódás...

Termékfejlesztő mérnök (élelmiszeripar)

Lokáció Sárvár
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 4 hónapja
Referencia szám 4-30-39090

A magyarországi élelmiszeripar meghatározó szereplője keresi új tapasztalatokra éhes kollegáját
Termékfejlesztő mérnök
munkakörbe.

Ha szeretnéd a munkádat egy összetartó csapat tagjaként, sok szakmai önállóssággal megfűszerezve végezni akkor olvass tovább.

Termékfejlesztő mérnökként ezek lesznek a főbb feladataid:

  • Termék receptúrák kezelése, felülvizsgálata, módosítása
  • Gyártás optimalizálási projektekben történő részvétel
  • Lépték gyártások és üzemi implementációk megszervezése
  • Gyártási dokumentációk és utasítások elkészítse, felülvizsgálata
  • Új termékek tesztelésében történő részvétel

Követelmények

Ideálisan az alábbi elvárások szükségesek a pozíció betöltéséhez:
  • Felsőfokú élelmiszeripari mérnöki végzettség
  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat, technológiai jártasság (hús-/tejipar, konzervipar, állateledel gyártás stb.)
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás beszállítókkal történő kapcsolattartáshoz
  • Élelmiszeripari anyagismeret

Ügyfelünk folyamatos stabil hátterű, jól bevezetett termékpalettával rendelkező cég, ahol folyamatos szakmai képzéseket, sok szabadságot és önállóságot kaphatsz. Emellé korrekt bérezést, cafeteriat, igény szerint albérlet-támogatást biztosítanak neked.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Élelmiszer | Junior | Folyamat | Termék | Food manufacturing technician