Kapcsolódás...

Key Acccount Manager

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 1-13-39088

Jelentkezz és csatlakozz Key Account Manager pozícióba a hazai élelmiszeripar egyik vezető cégéhez.

Milyen feladatok várnak rád?

  • napi szintű kapcsolattartás dedikált partnerekkel, beszerzőkkel, üzletkötőkkel,
  • kiemelt vevők értékesítési forgalmának és profitabilitásának folyamatos figyelemmel kísérése, elemzése, értékelése, javaslattétel a forgalom növelésére,
  • éves tárgyalásokon való részvétel, felkészülés,
  • vevőköltségek nyomon követése, ellenőrzése.

Követelmények

Mire van szükség a pályázásodhoz?
  • 3-5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • tapasztalat a magyar hipermarket láncokkal,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • hűtött termékekkel szerzett tapasztalat előny,
  • megnyerő személyiség.

Előnyök

Mire számíthatsz az új helyeden?
  • kötetlen munkaidő (szabadkezet kapsz időbeosztásod terén),
  • személygépkocsi,
  • befogadó csapat,
  • nagynevű, biztos hátterű cég tagja lehetsz.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Key account manager | FMCG | Key Account Manager