Kapcsolódás...

Értékesítés Támogató

Lokáció Budapest XI. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 5 hónapja
Referencia szám 1-13-39062

A világ egyik vezető vállalati kintlévőség biztosító társaságához keresünk kollégát az értékesítői csoportba, Értékesítés Támogató pozícióba.

A pozíció nem számít újnak, eddig is létezett a szervezetben; egy kismama helyére fogsz kerülni, aki nagy lelkesedéssel viszi a feladatkört még egy bő hónapig. Kiváló lehetőség lehet akkor, ha pályakezdő vagy, és érdekel a biztosítók, nagyvállalatok világa; de akkor is, ha van már tapasztalatod valamilyen támogató funkcióban, és szeretnéd a csapatot sikerhez segíteni.

Milyen feladatok várnak Rád az új helyeden?

  • árajánlatokat fogsz készíteni,
  • teljeskörűen támogatod az értékesítő kollégák munkáját,
  • egyeztetsz, kommunikálsz a szlovén kollégákkal,
  • értékesítési riportokat, statisztikákat írsz - főként Excel-ben,
  • kapcsolatot tartasz a társosztályokkal.

Követelmények

Mindenképpen jelentkezz, ha:
  • már van tapasztalatod hasonló adminisztratív, támogatói területen,
  • érdekel a kereskedelem, a vállalatok, valamint a biztosítók világa,
  • van középszintű angol nyelvtudásod, amit főleg írásban tudsz majd használni,
  • belevaló csapatjátékos vagy,
  • a Microsoft Excel program használata nem okoz nehézséget.

Előnyök

Miért érdemes még ma jelentkezned?
  • egy stabil, nemzetközi munkahely vár,
  • fiatalos, jókedvű csapat része lehetsz, várnak a közös programok, felejthetetlen céges utak,
  • odafigyelnek a fejlődésedre: tréningek, nyelvtanulási lehetőségekre számíthatsz,
  • akár már a jövő héten is kezdhetsz. :)

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Asszisztens | Belső értékesítés | Junior | B2B | Vállalati | Insurance | Sales Assistant