Kapcsolódás...

Ügyfélszolgálati Értékesítés Támogató

Lokáció Budapest XIII. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 hónapja
Referencia szám 1-13-39054

Multinacionális hátterű partnerünk nemzetközileg elismert az autókölcsönzés, lízing és a flottakezelés területén.

A következő feladatokkal várják az új kollégát:

  • napi autóbérlések lebonyolítása,
  • kapcsolatfelvétel az ügyfelekkel,
  • a vállalat szolgáltatásainak bemutatása,
  • kérdések megválaszolása személyesen, e-mailben illetve telefonon.

Követelmények

Ami a pályázáshoz szükséges:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • közvetlen személyiség,
  • jó kommunikáció készség.

Előnyök

Amit ügyfelünk kínál:
  • biztos, stabil vállalati háttér,
  • befogadó környezet,
  • kiemelkedő bérezés,
  • 18 éves kortól 99 éves korig várjuk a jelentkezőket.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Ügyfélszolgálat | Autóipar | B2B | Értékesítés támogatás | Szolgáltatás | Customer support