Kapcsolódás...

IT specialist

Lokáció Üllő
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 22 napja
Referencia szám 4-10-39049

  • egy 5 fős csapat tagjaként a cég bolthálózatában működő informatikai rendszerének üzemeltetése, felhasználói támogatása
  • Bolti rendszerek fejlesztési projektjeiben való aktív részvétel. (tesztelések, dokumentálás)
  • Az elektronikus ügyfélszolgálati csatornákon (telefon, e-mail) beérkező hiba és esemény bejelentések gyors és hatékony kezelése;
  • Aktív hozzájárulás a bejelentett hibák, események mihamarabbi elhárításához;
  • Rendszeres javaslattétel a korszerűsítésre, fejlesztésre, hatékonyabb munkavégzésre.
  • Folyamatos kapcsolattartás társosztályokkal, partnerekkel
  • Projektekben való aktív részvétel
  • Munkavégzés helye: Üllő

Követelmények

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség;
  • Kiváló kommunikációs, fejlett probléma-megoldási és együttműködési készség;
  • Rendszerszemlélet, pontos munkavégzés
  • SQL lekérdező nyelv ismerete
  • Windows operációs rendszerek ismerete.
  • Hálózati alapismeretek.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

Szakmai fejlődés lehetősége, színes feladatok
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Karrier lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat Budapest több pontjáról

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=informatika-tavkozles

Informatika and Távközlés | Application Support | Desktop application support | Szenior | IS/IT developer