Kapcsolódás...

Beszállító fejlesztő mérnök

Lokáció Szigetszentmiklós
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 hónapja
Referencia szám 4-30-39026

Folyamatosan fejlődő amerikai, különböző gépek összeszerelésével foglalkozó partnerünk számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

BESZÁLLÍTÓ FEJLESZTŐ MÉRNÖK

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • Harmadmagaddal fogsz a cég nagyságrendlieg 200 beszállítóján osztozni
  • Megvalósíthatósági számításokat fogsz készíteni, ha egy új alkatrészre lesz szüksége a gyártásnak
  • Műszaki rajzok alapján fogod jóváhagyni az alkatrészeket, és megvéded az álláspontodat, ha arra van szükség
  • Beszállítók teljesítményének értékelése, fejlesztése, technológiai módosítások kezdeményezése igény szerint
  • Rendszerauditok, ismételt auditok, és folyamat/termék auditokat fogsz lekoordinálni a beszállítóknál, ennek köszönhetően utazás is a pozíciód része lesz (40-50%-ban, pár napos utak, nagyrészt Európa szerte, kisebb részt Ázsiában)

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség
  • Minimum 2 év mérnöki, különösen minőségbiztosítási/beszállítói tapasztalat
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás, amelyet írásban és szóban napi szinten kell majd használnod
  • Betanítás van a pozícióhoz, de hosszú távon fontos, hogy önállóan tudj dolgozni, mert nem egy olyan típusú vezetőd lesz, aki minden nap szorosan fog
  • PPAP és APQP folyamatok ismerete szükséges, és nagyon nagy előny ha már használtál 6 Sigmát és LEAN módszertant

  • Próbaidő alatt is járni fog már a cafeteria csomag, melyet akár bérkifizetésre is válthatod
  • Céges busz a Népligetből, Csepelről és az összes Szigetszentmiklós környéki városból

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

| Quality Manager