Kapcsolódás...

Marketing Asszisztens

Lokáció Budapest XIV. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 2 hónapja
Referencia szám 1-13-38985

Te is egy jó forró bögre kávéval szoktad indítani a napod, és el sem tudnod képzelni másként a reggeleidet?
Mit szólnál, ha az egyik legismertebb olasz kávé márkát forgalmazó cégnél dolgozhatnál Marketing Asszisztens pozícióban?

A következő színes feladatok várnak rád az új helyeden:

  • hozzád tartozik a reklám eszközök hatékony felhasználása,
  • különféle eseményeken, kiállításokon veszel részt, képviselve a vállalatot,
  • a cég arculatának formázásán tevékenykedsz,
  • együttműködsz a társosztályokkal,
  • piackutatási eredményeket értékelsz ki,
  • szponzorációs tevékenységeket szervezel, koordinálsz,
  • kezeled a social médiát (Facebook, Instagram)
  • marketing projeket viszel.

Követelmények

Pont Te hiányzol a csapatból, ha:
  • rendelkezel 1-2 éves tapasztalattal
  • jól beszéled az angolt
  • talpraesett a személyiséged
  • kreatív és önálló munkaerő vagy
  • változatos feladatokat szeretnél ellátni
  • német min. alapfokú nyelvtudás szükséges (német anyagokat kell magyarra fordítani, szóban nem kell használni a nyelvet)

Előnyök

Amit ügyfelünk kínál:
  • multinacionális vállalati háttér
  • önálló munkavégzés
  • barátságos, modern irodai környezet
  • béren kívüli juttatás

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing

Értékesítés and Marketing | Marketing | Asszisztens | Koordinátor | Specialista | Termékmarketing | PR | Marketing specialist