Kapcsolódás...

Mérnökségi vezető

Lokáció Mór
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 2 hónapja
Referencia szám 4-30-38982

Ügyfelünk nagy múltú,tőzsdén jegyzett, innovatív autóipari beszállító vállalat, amely több gyártó telephellyel is rendelkezik hazánkban. Móri gyáruk folyamatmérnökségi csapatának vezetésére keresnek tapasztalt mérnököt

munkakörbe.

A leendő vezető feladatai közé fog tartozni:

  • A mintegy 8 fős technológiai csapat vezetése, motiválása, munkájuk összefogása. Ez a csapat felel a gyártási folyamatok kidolgozásáért, a gyártás során felmerülő problémák kivizsgálásáért, javításáért, próbagyártások lebonyolításáért, termékváltoztatások bevezetéséért stb.
  • Vevőkkel és beszállítókkal történő tárgyalásokban az Ő feladata lesz a műszaki feltételek egyeztetése és az árajánlatok kidolgozásában történő részvétel;
  • A szervezeten belül a vezetői szintű kapcsolattartást, a stratégiai szintű döntések támogatását fogja végezni
  • Új termék bevezetési projekteket fog koordinálni a határidők és a költségek szem előtt tartásával;
  • Alkalmanként belföldi és külföldi partnerlátogatások során a gyár műszaki képviselete fogja ellátni.

Követelmények

Az ideális pályázó széles körből érkezhet. Az alábbi szempontokat fogjuk figyelembe venni a jelentkezések értékelésekor:
  • A pályázónak felsőfokú mérnöki végzettséggel kell rendelkeznie
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás is elengedhetetlen
  • Többéves ipari tapasztalat preferáltan az autóiparból, de más iparágból érkező jelentkezőt is figyelembe veszünk, amennyiben vezetői tapasztalattal és kvalitásokkal rendelkezik és nyitott a tanulásra;
  • Erős tárgyalási készség és csapatjátékos szemlélet jellemzi
  • Vezetői tapasztalat nélkül is figyelembe vesszük jelentkezését, amennyiben releváns autóipari mérnöki és projektvezetési tapasztalata van (sajtolás, hegesztés technológiák ismerete előnyt jelent) és szeretne előrelépni.

Ügyfelünk jelentős összegeket ruház be ipar 4.0-ás fejlesztésekre,innovációra. Mindemellett családbarát szemlélet és összetartó közösség jellemzi. Igény szerint relokációs támogatást tudnak biztosítani leendő kollegájuknak. A korrekt alapbért kiemelkedő prémium rendszer (éves 25%!) és negyedéves mozgóbér egészíti ki.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Vezető | Gépész | Folyamat | Gyártás | Technical officer