Kapcsolódás...

Termeléstervező

Lokáció Szigetszentmiklós
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 14 napja
Referencia szám 4-17-38928

Gyártóvállalatnál dolgoznál és munkáddal szeretnéd növelni a termelés hatékonyságát?
Ipari szerszámok gyártásával foglalkozó, skandináv tulajdonban lévő 130 fős szigetszentmiklósi partnercégünk keresi TERMELÉSTERVEZŐ csapatának 3.nélkülözhetetlen tagját.
Mindennapi feladataid közé fog tartozni:

  • Termelési megrendelések teljesítésének megtervezése, várható szállítási dátumok megadása
  • Készletszint figyelése, optimális készletszint biztosítása, késztermékkészletek elemzése és ennek kapcsán a beszerzéssel történő együttműködés
  • Belgiumban található elosztó központtal történő kapcsolattartás angol nyelven
  • Bejövő és kimenő logisztikai folyamatokat koordinálása
  • SAP-ban történő paraméterezés, adatrözgítés
  • Elemzések, riportok készítése

Követelmények

Te lehetsz a befutó jelölt, ha:
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalatod van (termelésprogramozás/logisztika)
  • Stabil, kommunikációképes az angolod
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • A számok a barátaid

Előny:
  • SAP vagy más integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Rugalmas munkaidő (törzsidő 9:00-15:00 óráig)
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Szerteágazó juttatási csomag (SZÉP Kártya, angol nyelvtanfolyam, medicover, fitness terem használat és még számos egyéb plusz. )
  • Bejárás támogatása

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=logisztika-beszerzes

Logisztika | Készletgazdálkodás | Adminisztrátor | Logistics specialist