Kapcsolódás...

Főkönyvi könyvelő (9. kerület)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 hónapja
Referencia szám 1-10-38926

Nemzetközi, skandináv gyökerű partnerünk megbízásából keresünk mérlegképes Könyvelőt aki a CFO alatt fog dolgozni és az alábbi feladatai lesznek:

  • Szállítói számlák; vevői számlák, bank, bér, tárgyi eszköz és vegyes tételek könyvelése
  • Havi zárási feladatokban való aktív részvétel
  • Adóbevallások elkészítése, adófolyószámlák egyeztetése
  • Jogszabályváltozások lekövetése
  • Közreműködés az adóellenőrzéseken és a könyvvizsgálatokon
  • Kapcsolattartás a kapcsolódó hatóságokkal
  • KulcsSoft napi szintű használata

Követelmények

  • mérlegképes végzettség, vagy szakirányú felsőfokú diploma
  • legalább 3 év teljeskörű könyvelési tapasztalat
  • adóbevallások elkészítésében való jártasság
  • társalgási szintű angol nyelvtudás előnyt jelenthet

  • valóban extra cafeteria csomag, minőségi szolgáltatásokkal
  • könnyen megközelíthető lokáció (Boráros térről)
  • a cég valóban támogatja a munka és magánélet közötti egyensúlyt
  • törzsidő - nagy rugalmasságot biztosítva a munkarendben
  • összetartó csapat - a pozíció bővülés miatt nyitott

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Könyvelő | Mérlegképes | Teljes körű | Főkönyv | Szenior | Bookkeeper, accountant