Kapcsolódás...

Építész tervező

Lokáció Budapest XIV. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 hónapja
Referencia szám 4-30-38901

ÉPÍTÉSZ TERVEZŐ pozícióba keressük új kollégáját 10 éve rendületlenül működő partnerünknek.
A cég építészirodaként indult, jelenleg a tervezés- és tanácsadástól kezdve, a kivitelezésen át, egészen a műszaki ellenőrzésig, tűzvédelemig mindennel foglalkozik, igyekeznek mindent maguk megoldani.

23 fővel működnek budapesti irodájukban. Projektjeik országszerte vannak, zömében irodaházak építésével, bővítésével, átalakításával valamint üzlethelyiségek kialakításával kapcsolatosak.

Legfőbb feladataid lesznek:

  • Fit-out tervezés (ArchiCAD, Indesign programban)
  • Üzlethelyiségek, irodaházak belső tereinek kialakítása, átalakítása
  • Szükséges dokumentációk elvégzése
  • Egyeztetés a megbízókkal, kivitelezésért felelős projektvezetővel

Követelmények

Te lehetsz a tökéletes pályázó ha:
  • Építő-, építészmérnök- vagy hasonló területen szerezted a diplomádat
  • 8-10 éves tapasztalatod van építészeti tervezésében (akár fit-out tervezésben, akár gyártócsarnokkal, üzletházakkal kapcsolatban)
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul (a megrendelők általában külföldiek)

Előnyök

Munkádért cserébe:
  • Egy színes egyéniségekkel teli szuper csapathoz csatlakozhatsz. :)
  • Nagyon alacsony náluk a fluktuáció, az évek során csak bővültek, senki nem ment el tőlük. Veled is hosszú távra terveznek és számodra kihívást jelentő feladatokkal fogják fenntartani a motivációdat.
  • Félévente történő teljesítményértékelést követően bónusszal gazdagodhatsz.

3 ok, amiért érdemes a Graftonon keresztül jelentkezned:
  • Hasznos tanácsokkal látunk el, mind a CV-vel, mind pedig az interjúval kapcsolatosan (természetesen ingyen),
  • Azért vagyunk, hogy gördülékenyebben, gyorsabban lezajlódjon a kiválasztási folyamat és abban biztos lehetsz, kapni fogsz visszajelzést, akár pozitív, akár negatív dologról van szó,
  • Amennyiben a nálunk történő beszélgetés után úgy érzed, hogy mégsem szeretnél pályázni, akkor sincs semmi gond, így legalább később már könnyebben tudunk megkeresni elképzeléseidhez passzoló lehetőségekkel.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

| Architect