Kapcsolódás...

Recruiter (angol nyelvtudással)

Lokáció Budapest XI. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 4 hónapja
Referencia szám 1-13-38879

Profi vagy a toborzás-kiválasztásban? Élvezed, hogy nap mint nap újabb embereket szólíthatsz meg?
Igen? Akkor ne hagyd abba az olvasást!

Partnerünk egy francia, multi cégcsoport tagja, és egyike a világvezető tanácsadó cégeinek. Itt erősíthetnéd a 4 fős HR csapatot, szorosan együtt dolgozva egy kedves hölggyel, IT Recruiter pozícióban (IT Recruitment tapasztalat nem feltétel).

Milyen feladatok várnak Rád?

  • vezetőkkel való együttműködés-igények átbeszélése érdekében,
  • részvétel a kiválasztási kritériumok meghatározásában,
  • jelöltek felkutatása+előszűrése,
  • interjúszervezés,
  • különféle toborzási eseményeken való részvétel.

Követelmények

Mire számít a cég mindezért cserébe?
  • a folyékony angol nyelvtudásodra,
  • a recruiter-i tapasztalataidra, amit az évek során gyűjtöttél,
  • IT recruitmentben való tapasztalat előny.

Előnyök

Milyen előnyökkel számolhatsz?
  • heti 1 nap home office,
  • kiemelkedő bérezés+juttatási csomag,
  • akár már holnap is kezdhetsz,
  • barátságos és modern munkahelyi, környezet vár Rád.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Specialista | Toborzás / kiválasztás | HR Specialist