Kapcsolódás...

Folyamatmérnök (csomagolóipar)

Lokáció Gödöllő
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 4 hónapja
Referencia szám 4-30-38875

Több kontinensen is jelen levő ügyfelünk csomagolóanyag-gyártással foglalkozó, mintegy 300 főt foglalkoztató, barátságos, Pest környéki gyártóegységébe várja új kollégáját

Folyamatmérnök

munkakörbe.

A leendő folyamatmérnök kolléga a mérnökségi csapat tagjaként fog hozzájárulni a gyártási folyamatok hatékonyságának a növeléséhez. Új termék bevezetési projektek során az ő felelőssége lesz a gyártási folyamatok megtervezése a beszerzéstől kezdve a kiszállításig. A mérnökséget fogja képviselni új gépek telepítése során. Ehhez kapcsolódóan magyar és külföldi gyárakkal kell majd kapcsolatot tartania, a műszaki specifikációkat elkészíteni. Összességében változatos, szakmailag inspiráló feladatkörben tevékenykedhet.

Követelmények

A pozíció sikeres betöltéséhez fontosnak látjuk a felsőfokú mérnöki végzettséget és az ipari környezetben, gyártáshoz közel szerzett munkatapasztalatot. A stabil, kommunikációképes angol nyelvtudás is elengedhetetlen a belső és külső kapcsolattartáshoz, vevői auditokban történő részvételhez. Előny jelentenek a meglévő Lean ismeretek. Ügyfelünknél a munkájuk iránt elkötelezett lelkes emberek dolgoznak. Ha Te is az vagy, itt a helyed!

A piaci realitásokhoz igazított alapbér, cafeteria, bejárási támogtás képezi a kompenzációt. Belső karrierlehetőségek, ambíciózus, lendületes csapat teszik még vonzóvá a munkahelyet.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Lean | Csomagolás | Folyamat | Process engineer