Kapcsolódás...

Ügyfélszolgálati munkatárs

Lokáció Budapest főváros
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 hónapja
Referencia szám 1-16-38863

Pozícióleírás megtekintése

Pályakezdők figyelem!

A közvetlen kommunikáció olyan könnyű számodra mint a levegővétel? Egyszerre akár több mindenre is oda tudsz figyelni?
Ha igazak Rád a fenti állítások, érdemes tovább olvasnod!

Partnerünk az egészségügyben munkálkodik; magas színvonalú fogászati megoldásokat értékesítenek, különösen kiemelt szerepet tulajdonítva a fogászati implantátumoknak és a protetikai eszközöknek.

Te az 5 fős Ügyfélszolgálati Csapatot erősíthetnéd a következő feladatokban:

  • telefonon és e-mailen keresztül beérkező vevői megrendelések kezelése,
  • számlák, bizonylatok kiállítása,
  • garanciális illetve visszáruk ügyintézése,
  • vevők kérdéseinek megválaszolása.

Követelmények

Mivel kell rendelkezned ahhoz, hogy releváns legyen a pályázatod?
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal
  • önálló, ugyanakkor csapatjátékos szemlélettel
  • angol nyelvtudás előny

Előnyök

Mi vár majd Téged ott?
  • egy fiatalos, dinamikus csapat
  • belvárosi lokáció, kellemes munkakörnyezet
  • hosszú távú lehetőség
  • versenyképes fizetési csomag

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ugyfelszolgalat

Értékesítés and Marketing | HR and Irodai Adminisztráció | Irodai adminisztráció | Értékesítés | Ügyfélszolgálat | Adminisztráció | Egészségügy | Gyógyszeripar | Customer support