Kapcsolódás...

Területi Képviselő (IT szolgáltatás)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 4 napja
Referencia szám 1-13-38854

Partnerünk stabil, nemzetközi hátterű IT cég, mely a biztosítóknál és kárszakértő-irodáknál jellemzően gépjármű-biztosítások művelésének különböző folyamatait támogatják, illetve a gépjárműjavítás, - karbantartás területén nyújtanak IT szolgáltatást különböző, ebben az iparágban tevékenykedő partnereiknek.
Bővülés okán, új kollégát keresünk a következő pozícióba: Területi Képviselő

Feladatok:

  • Szakmai szintű kapcsolattartás a cég partnereivel
  • Meglévő termék használatának előre mozdítása a területen, aktív partnereknél
  • A szegmens igényeinek felkeltése/feltárása
  • Új partnerekkel való kapcsolatfelvétel, üzletkötés
  • Terület: országos

Követelmények

Ha felkeltette az érdeklődésed a hirdetés, akkor jó lenne, he rendelkeznél a következőkkel:
  • felsőfokú végzettség
  • 2 éves területi képviselői tapasztalat
  • proaktív hozzáállás
  • önálló munkavégzésre való készség
  • cél-orientált hozzáállás, erős tárgyalási képesség

Előnyök

Amit a partnerünk kínál:
  • Kiváló juttatási csomag
  • Önállóságot, felelősségteljes munkavégzést biztosító körülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség hosszú távon
  • Megbízható, biztos céges háttér
  • Dinamikus csapat

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Key account manager | Bank | B2B | Pénzügy | Projekt | Szenior | Stratégiai | Insurance | Sales representative