Kapcsolódás...

Folyamatmérnök (Székesfehérvár)

Lokáció Székesfehérvár
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 2 hónapja
Referencia szám 4-30-38852

Fémmegmunkálással, műanyag fröccsöntéssel, ipari szerelvények és csapok gyártásával, festésével foglalkozó, 150 fős parnercégünkhöz keresünk új kollégát gyártástámogató csapatukba, FOLYAMATMÉRNÖK pozícióba.

A termékpaletta 2018 év végi bővítése miatt nagy szükség van a folyamatok rendszerezettebbé tételére, így a pozíció elsődleges célja a gyártási folyamatok és technológia fejlesztése mellett az automatizálási lehetőségek feltérképezése lesz.

Napi szinten az alábbi feladatokra kell számítanod:

  • A fröccsöntő üzem gyártási folyamatainak támogatása, szabályok kialakítása, leírások készítése
  • Folyamatoptimalizálás LEAN eszközkkel
  • Új gyártóeszközök, berendezések gyártásba való integrálása
  • Szoros együttműködés a minőségüggyel a vevői reklamációk kivizsgálásában és a selejtszám csökkentésében
  • Kooperáció a tervező csapattal a gyártó készülékek és szerszámok készítése során

Követelmények

Ahhoz, hogy az említett feladatokben kezdetektől sikereket érhess el, az alábbi kvalitásokra és tapasztalatokra lesz szükséged:
  • Gépészmérnök végzettség
  • 1-3 év műanyagipari gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (online tréningek, beszállítókkal való kapcsolattartás, belső megbeszélések miatt)
  • Excelben való jártasság (függvények ismerete, kimutatások, elemzések készítése)
  • Erős folyamatszemlélet
  • Megrögzött hatékonyságra törekvés :)

Amire munkádért cserébe számíthatsz és a fizetésen túl az igaz motivációt jelenti majd:
  • egy gyártási terület vagy termék önálló felelőse lehetsz
  • fejlesztési projektben vehetsz részt vagy akár vezetheted azokat
  • fejlődésedet képzésekkel támogatják, mint például a Lean alalpokra épülő rendszer tréningje és Kaizen tréning
  • 2 havi cafeteriából megveheted a VOLT VIP bérletét
  • bejárási költésgedet 100%-ban térítik

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | 5S | Lean | Gyártás | Gépész | Mechatronikai | Folyamat | Termelési | Process engineer