Kapcsolódás...

Kontroller (Ingatlan szektor)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 1-11-38840

Elsősorban ingatlan beruházással, és lakóparkok építési kivitelezésével foglalkozó partnerünk számára keresünk kontroller kollégát.
A pozíció teljesen új a szervezeten belül, így olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki rendelkezik iparági tapasztalattal, és szeretné a már megszerzett tudását kamatoztatni egy stabil cégnél.

Főbb feladatok és munkák:

  • projekt kontrolling, működési hatékonyság vizsgálat
  • kontrolling rendszer kialakítása, működtetése
  • üzleti tervek, pénzügyi tervek elkészítése
  • költségelemzések készítése
  • szerződések nyomonkövetése
  • ad hoc riportok és kalkulációk készítése
  • szoros együttműködés az igazgatósági tagokkal, projektvezetőkkel

Követelmények

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • 2-3 év releváns tapasztalat (ingatlanszektor, kontrolling)
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • rugalmasság
  • precizitás
  • stratégiai szemlélet
  • műszaki rajzok értelmezéséhez szükséges alaptudás

Előnyök

  • versenyképes jövedelem vár
  • a pozíció új, így lehetőség van a saját elképzeléseid, prefernciád alapján kialakítani
  • változatos, sokrétű feladatokat tudhatsz a magadénak
  • új munkahelyed egy stabil vállalati háttér lesz
  • akár már holnap is kezdhetsz

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra.
A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel

Pénzügy and Számvitel and Bank | Kontrolling | Kontroller | Kontrolling | Szenior | Financial specialist