Kapcsolódás...

Készlet és tárgyi eszköz elemző - Szigetszentmiklós

Lokáció Szigetszentmiklós
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 hónapja
Referencia szám 1-11-38837

Termelő partnerünk számára keressük a pénzügyi csapat, azon belül is a kontrollig legújabb tagját, aki a tárgyi eszközökhöz és készlethez kapcsolódó riportjaival és elemzéseivel segíti a projekteket és a gördülékeny napi munkavégzést.
Az alábbi feladatokra várják az új munkatársat:

  • Készlet és a tárgyi eszközök kontrollja
  • Napi termelési riportok valamint a heti alapanyag- és fogyóeszköz készletek elemzése
  • Tárgyi eszközök dokumentálása
  • Részvétel a készletváltozások elemzésekben - napi szinten a selejt és raktáreltérések elemzése, adminisztrációja
  • Főkönyv és analitika egyeztetése, dokumentációinak elkészítése (állóeszköz, leltár tekintetében)
  • CAPEX előkészítése, tervezése és benyújtása
  • Heti / havi / negyedéves jelentésekben való részvétel, előrejelzések és költségtervek készítése
  • Működőtőke javítását támogató elemzések a készletgazdálkodáshoz kapcsolódóan
  • Átlátható, pontos és időbeli pénzügyi elemzések készítése

Követelmények

Te lehetsz a kiválasztás nyertese, ha megfelelsz az alábbiaknak:
  • Diploma (preferáltan: pénzügy, számvitel szakirány)
  • Legalább 1-2 éves tapasztalat termelés környezetben, pénzügy elemzőként (készlet-, és tárgyi eszköz területen)
  • Excel tudás (függvények magabiztos használata)
  • Aktív angol nyelvtudás (legalább középfokon)
  • Erős analitikus képesség
  • Komplex gondolkodás és problémamegoldó képesség

A következő juttatásokra számíthatsz, ha kölcsönös szimpátia esetén megkezdődik a közös munka:
  • Fix cafeteria rendszer
  • Negyedéves bónusz
  • Erős szakmai támogatás és más kérdésekben is összetartó csapat

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel

Pénzügy and Számvitel and Bank | Pénzügy | Kontrolling | Elemző | Junior | Kontrolling | Reporting | Financial analyst