Kapcsolódás...

Assistants (Office, Sales, Financial, Certificate)

Lokáció Budapest XI. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Bér 280 000 - 330 000 HUF
Elérhető 8 hónapja
Referencia szám 1-12-38816

Pozícióleírás megtekintése

Téged kereslek, ha:

  • Pályakezdő vagy;
  • Emellett azért rendelkezel már egy kis munkatapasztalattal;
  • Ami biztos, hogy irodában képzeled el magadat;
  • Esetleg később szívesen "szakosodnál" office management, pénzügy, vagy sales support irányába;
  • Szívesen támogatsz másokat, mert tudod, hogy így lehet a legtöbbet a legszuperebb szakemberektől tanulni.

Ráhibáztam? Magadra ismertél? :)

Helyezkedj el partnerünknél asszisztensi pozícióban az alábbiak szerint:

A partnerünk:
egy nemzetközi szinten elismert vállalat a tanúsítás és minőségbiztosítási szolgáltatások területén.

Az iroda:
modern, igényes, jól felszerelt és könnyen megközelíthető.

A kollégák:
lojálisak, befogadóak és szakmailag kiválóak. Jelenleg 37 főből áll jól összeszokott csapatuk, rendkívül alacsony fluktuáció jellemzi őket.

A feladatok:
általános irodai asszisztencia, dokumentumkezelés, irodai beszerzések, de idővel lehetőséged lenne szakmai feladatokba is belelátni a sales, pénzügyi, vagy akár a tanúsító csapat támogatásával.

A munkaidő:
8:00-17:00

Követelmények

Feltétlenül várom jelentkezésedet, ha:
  • legalább középszinten beszélsz angolul;
  • pályakezdőnek minősülsz, de rendelkezel már némi munkatapasztalattal;
  • szívesen dolgoznál irodai asszisztensi pozícióban.

Előnyök

Amiért érdemes rákattintanod a "JELENTKEZZ MOST" gombra:
  • stabil, nemzetközi cég;
  • hosszú-távú munkalehetőség;
  • versenyképes bér plusz cafetéria;
  • fejlődési lehetőség.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=adminisztracio-asszisztencia

HR and Irodai Adminisztráció | Irodai adminisztráció | Adminisztrátor | Asszisztens | Recepciós | Adminisztráció | Pénzügy | Csapat | Szakmai | Irodai | Junior | Assistant