Kapcsolódás...

Junior projektmérnök (méréstechnika)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 napja
Referencia szám 4-30-38813

Pozícióleírás megtekintése

#villamosmérnök#technikus#pályakezdő
Partnerünk igazi kis gyöngyszem a magyar méréstechnikai piacon. Fő tevékenységük villamos fogyasztásmérők nagykereskedelme, melynek területén meghatározó a piaci részesedésük. Kis létszámú, összetartó csapatukba keresik új kollegájukat

Villamos projektmérnök
munkakörbe.

Feladatok:

  • Mérési rendszerek bevezetésének szakmai támogatása (tesztelés, fejlesztés)
  • Kb. 1 éves betanulási idő után a meglévő projektek vezetése
  • Ügyfelekkel és beszállítóval történő kapcsolattartás magyar ill. angol nyelven
  • Projekttervezés, kalkulációk készítése
  • Termékek oktatása és az azokhoz tartozó dokumentáció elkészítése

Követelmények

Az ideális jelölt:
  • Releváns technikusi, villamosmérnöki vagy mérnök informatikus végzettséggel rendelkezik
  • Legalább kommunikációképes az angol nyelvtudása
  • "B" kategóriás jogosítványa van
  • Előnyt jelent a méréstechnikai tapasztalat de nem elvárás, tehát talpraesett pályakezdők jelentkezését is fogadjuk
  • Programozói tapasztalat (DLMS/Cosem, Gurux stb. környezetben) szintén előnyt jelent
  • Megváltozott munkaképességű munkavállalók is jelentkezhetnek!

Partnerünk az alapbér mellé 13.havi fizetést, sikeres teljesítés esetén projektek után járó bónuszt, telefont, notebook-ot kínál leendő kollegájának. Ezen kívül lehetőség van szakmai kiállításokon, céges rendezvényeken, szakmai továbbképzéseken történő részvételre. A munkavégzés jól megközelíthető helyen történik a 13.kerületben.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Pályakezdő | Mérnök | Villamos | Electrical engineer