Kapcsolódás...

Folyamatfejlesztési szakértő

Lokáció Budapest VIII. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 17 napja
Referencia szám 1-27-38760

Pénzügyi szolgáltató szférában működő kiváló nemzetközi partnerünkhöz keresünk Folyamatfejlesztési Szakembert.

Ha úgy érzed, hogy mindened a folyamat-menedzsment, nem szereted a felesleges köröket és a hatékonyság a lételemed, akkor ez a Te pozíciód és

a következő feladataid lesznek:

  • üzleti folyamatok hatékonyabbá tétele, folyamat-fejlesztés, változások kezelése
  • üzleti folyamatok dokumentálása
  • hatástanulmányok készítése
  • ügyfélkiszolgálás javítását célzó tevékenységek támogatása
  • belső szabályzatok karbantartása
  • meglévő folyamatok hatékonyságának elemzése

Követelmények

  • felsőfokú végzettség
  • folyékony angol nyelvtudás
  • talpraesett, magabiztos kiállás
  • folyamatfejlesztésben/hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • előny: folyamatfejlesztéshez köthető eszközök, módszertanok ismerete

Előnyök

  • belső tréningek
  • folyamat-os :) kihívások
  • workshopok tartása
  • folyamatfejlesztési eszközök megismerése
  • home office

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=bank

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Üzletfejlesztő | Stratégiai | Szenior | Bank | Project Manager