Kapcsolódás...

Könyvelő - BUDAÖRS

Lokáció Budaörs
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 2 hónapja
Referencia szám 1-11-38748

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk számára keresünk tapasztalattal rendelkező könyvelőt, aki szerteágazó, komplex feladatokért lesz felelős egy összetartó, megbecsült csapat részeként.

Feladatok:

  • Szállítói számlák könyvelése
  • Közvetített szolgáltatások továbbszámlázása
  • Havi és éves zárásokban való részvétel
  • Éves beszámoló készítése
  • Adóbevallások kalkulációja
  • Intercompany egyeztetés
  • KSH/MNB statisztikák elkészítése
  • Úton lévő készlet / átvezetési számlák folyamatos tisztázása
  • Banki utalások előkészítése
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Könyvvizsgálókkal /auditorokkal való együttműködés
  • Flottaszolgáltatás kimenő / bejövő számlák egyeztetése, könyvelése

Követelmények

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség, mérlegképes képesítés
  • Könyvelésben szerzett legalább 4 éves tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Önálló, megbízható, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó készség
  • Angol nyelvtudás és adótanácsadói végzettség előny lehet

Előnyök

A cég az alábbiakat kínálja sikeres kiválasztás esetén:
  • Fejlődési lehetőség - ha eddig még nem készítettél beszámolót, de úgy érzed készen állsz rá, akkor itt kipróbálhatod magad
  • Igazán összetartó csapat
  • Hosszú távú karrier lehetőségek
  • Középszintű vagy afeletti angol nyelvtudás esetén részvétel az anyacéggel közös nemzetközi projektekben

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Könyvelő | Szenior | Mérlegképes | Bookkeeper, accountant