Beruházási kontroller - angol nyelvtudással (Bács-Kiskun megye)

Lokáció Bács-Kiskun county
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 4 napja
Referencia szám 1-11-38712

Építkezni nagy dolog, bővülni szintén. De nem csak mesteremberek kellenek a sikerhez, hanem valaki, aki rajta tartja a szemét a pénzügyeken.

Keressük azt a beruházás kontrollert aki több milliárdos projektekért és az alábbi feladatokért jelel majd:

  • pénzügy tervek készítése, nyomonkövetése
  • terv-tény elemzések
  • műszaki kollégákkal, társosztályokkal kapcsolattartás
  • vezetőség felé folyamatos riportolás a projektekről
  • idő és folyamat terv készítés
  • szerződések nyomonkövetése

Követelmények

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban is kell majd használni)
  • több milliárdos nagyságrendű beruházások kontrollingjában szerzett tapasztalat
  • Excel tudás levárás, SAP nagy előny
  • az analitikus képesség mellett nagyon fontos a jó fellépés, kommunikáció, tárgyalás technika

Előnyök

  • érdekes, izgalmas feladatok
  • részese lehetsz a fejlődésnek
  • dolgozóbarát vállalati kultúra
  • vonzó juttatások
  • cégen belüli fejlődési lehetőség

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel

Pénzügy and Számvitel and Bank | Kontrolling | Kontroller | Kontrolling | Financial analyst