Kapcsolódás...

Junior HR Asszisztens

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 hónapja
Referencia szám 1-22-38710

Pozícióleírás megtekintése

#GraftonSpirit #goingtheextramile #mentoring
Kacsintgatsz a HR világa felé? Úgy érzed jól tudsz kommunikálni és szeretnél hatással lenni mások életére?
Teljes munkaidőt tudsz már vállalni? Szeretnél elindulni a szakmában, de nincs még tapasztalatod? No problem!
A karrierút biztos, a nálunk dolgozó tanácsadók is egykor hasonló hirdetésre pályáztak hozzánk!
Lelkes, tanulni vágyó, nyitott juniorok jelentkezését várjuk, akik teljes munkaidőben tudják vállalni, hogy elsajátítják a “recruitment” fortélyait.
Irodánk csodaszép, itt vagyunk a belvárosi pezsgésben, de inkább nézd meg személyesen! :)

Akiket minden lehetséges csatornán meg kell keresned: könyvelők, kontrollerek, elemzők, gazdasági vezetők, főkönyvelők, kintlévőség kezelők, pénzügyesek, adózási szakértők (ezeket nem kell ám még értened :) Mindent megtanítunk Neked!)

Feladatok, amelyekre számíthatsz:

  • Változatos kiválasztási projektek támogatása
  • Jelöltek felkutatása, első kapcsolatfelvétel (#perfectmatch)
  • Telefonos előszűrés és ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • Interjúk szervezése, jelöltekkel való kapcsolattartás
  • Álláshirdetések készítése, feladása, nyomon követése

Követelmények

  • Felsőfokú tanulmányok (nem kötelező a szakirányú végzettség)
  • Pozitív, nyitott, proaktív személyiség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességek
  • Toborzás & kiválasztás iránti érdeklődés

Előnyök

  • Jól felszerelt belvárosi iroda az Ybl Palotában
  • A csapat: befogadó, pörgős, támogató, profi
  • Mentorok, akiktől elsajátíthatod, amit a tankönyvekben nem találsz meg a szakmáról
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség belső tréningek keretei között is
  • Céges tornával, vitaminokkal, gyümölcsapokkal, kávéval, teával tart minket friss a Grafton
  • Szuper online eszközök és rendszerek, amik megkönnyítik a munkádat
  • Céges telefon
  • Házi versenyek és inszentív programok
  • Szervezett csapatépítők és random fröccsözések

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=human-eroforras

Értékesítés and Marketing | HR and Irodai Adminisztráció | HR | Adminisztrátor | Asszisztens | Pályakezdő | Piackutató | HR | Junior | HR Specialist