Kapcsolódás...

Toborzási specialista (EMEA)

Lokáció Budapest VIII. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 2 hónapja
Referencia szám 1-13-38708

Partnerünk, az egészségügyben világszerte aktívan tevékenykedik és missziójának tekinti az emberi élet meghosszabbítását, egészségesebbé tételét.
Most újonnan nyílt náluk egy Toborzási Specialista pozíció!

Ha pályázol, Te lehetsz az, aki támogatja az EMEA régiót, azaz 23 országot - és megtalálhatod a legideálisabb jelölteket a specialista és menedzseri szintű pozíciókra.

Ennek részeként feladataid lesznek:

  • az adott pozíció részletes megismerése
  • álláshirdetések írása
  • telefonos előszűrések lebonyolítása
  • interjúszervezés, telefonos interjúk
  • ajánlatadás intézése
  • kapcsolattartás a külföldi irodákkal
  • a toborzási kultúra erősítése

Követelmények

Ami szükséges, hogy minél magabiztosabban végezhesd a munkád:
  • toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • kereső oldalak mint például a LinkedIn ismerete
  • felsőfokú angol nyelvtudás és erős közép szintű francia nyelvtudás

Előnyök

Miért érdemes Őket választanod?
  • egy igazán jó csapat részese lehetsz
  • izgalmas feladatkört tudhatsz a magadénak
  • átlagon felüli juttatási csomag
  • nemzetközi projektekben való részvétel
  • nemzetközi szakmai csapat, aki Téged támogat; tréningek

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Specialista | Toborzás / kiválasztás | HR Specialist