Kapcsolódás...

Főkönyvi könyvelő angol nyelvtudással - részidő lehetséges

Lokáció Budapest II. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 1-11-38679

Energetikai szektorban működő ügyfelünk olyan KÖNYVELŐT keres, aki szeret számolni, IFRS tudását használni vagy ha még nincs megtanulni azt, kapcsolatot tartani a műszaki kollégákkal és nem jelent számára gondot, ha mind ezt angolul kell megtenni.

A szerencsés munkatárs az alábbi feladatokért felel majd:

  • vegyes tételek könyvelése, átvezetési számlák rendezése
  • szükség esetén besegíteni a szállítói számlák könyvelésében
  • havi mérleg elkészítése
  • tárgyi eszköz könyveléshez szükséges törzsadatok felülvizsgálata, kezelése
  • tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése, az állományváltozás követése, feldolgozása
  • beruházások üzembe helyezése
  • befejezetlen beruházás állományának monitoringozása, a központi egységekre analitikák készítése
  • havi egyeztetés a főkönyvi könyveléssel, adatszolgáltatás a mérlegjelentéshez
KSH negyedéves beruházás statisztika jelentés elkészítése
  • selejtezések és kivezetések rögzítése, nyomonkövetése
  • tárgyi eszközök leltárához szükséges adatszolgáltatások készítése, leltározásban való aktív részvétel

Követelmények

  • felsőfokú gazdasági végzettség / mérlegképes könyvelői tanfolyam
  • 2-3 év könyvelői tapasztalat
  • IFRS végzettség, gyakrolati tapasztalat előny
  • magabiztos angol nyelvismeret (írásban és szóban is kell használni kollégákkal szinte napi szinten!)
  • SAP Business One ismeret előny
  • Excel ismeret

Előnyök

  • izgalmas feladatok
  • kommunikáció társosztályokkal, akár angolul
  • jó megközelíthetőség

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Könyvelő | Junior | Accounting methods specialist