Kapcsolódás...

Értékesítési kontroller / elemző

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 napja
Referencia szám 1-11-38661

Nemzetközi jelenléttel rendelkező (tőzsdén jegyzett) partnerünk értékesítést támogató szervezeti egységébe keressük az új kollégát. Amennyiben szeretnéd elejétől a végéig átlátni azokat a folyamatokat, amiken dolgozol, szívesen és ügyesen zsonglőrködsz adattáblázatokkal és olyan dolgokat tudsz belőlük kiolvasni, amik addig rejtve maradtak, akkor ez a pozíció valószínűleg nagyon is érdekelni fog.

Feladatok:

  • A központ és a területi sales vezetők közti folyamatos kapcsolattartás
  • Az országos régiók éves, negyedéves terveinek elkészítése, ezek kommunikálása a vezetők felé, megvalósulás nyomon követése
  • Teljesítményértékelések elemzése, teljesítménynövelő javaslattételek kidolgozása, alátámasztása
  • Riportálási rendszerek fejlesztése
  • A területi vezetők ill. a központ által bekért ad hoc elemzések elkészítése, ezek világos és érthető prezentálása
  • Esetenként együttműködés a nemzetközi csapattal

Követelmények

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben úgy gondolod, rendelkezel az alábbiakkal:
  • felsőfokú pénzügyi/ közgazdasági végzettség
  • magabiztos, magas szintű Excel tudás
  • legalább középszintű angol nyelvtudás írásban
  • releváns tapasztalat előnyt jelenthet (1-3 év)
  • proaktív hozzáállás, határozott fellépés

Előnyök

Juttatások, előnyök:
  • heti egy home office lehetőség
  • törzsidőn felül rugalmas munkaidő a saját ritmusod szerint
  • önálló döntési körök, a számodra leginkább megfelelő és hatékony munkamódszerek kialakítása
  • az alapfizetésen felül éves bónusz
  • kiemelkedő, jól kihasználható cafeteria csomag
  • mobiltelefon, laptop
  • központi lokáció
  • dinamikus, jó hangulatú csapat

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel

Pénzügy and Számvitel and Bank | Kontrolling | Kontroller | Elemző | Üzleti | Reporting | Értékesítési | Financial analyst