Kapcsolódás...

Raktáros (adminisztratív feladatokkal)

Lokáció Vecsés
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 8 hónapja
Referencia szám 4-30-38657

Ha szívesen végzel fizikai munkát, de jobban örülnél annak, hogyha nem ez töltené ki az egész napodat, akkor ez a lehetőség számodra megfelelő lesz!

Lelkesen keressük két új munkatársukat RAKTÁROS pozícióba, akiknek ADMINISZTRATÍV oldalról is kell erősítenie a jelenleg 4, de veled és az új kollégáddal együtt 6 fősre bővülő csapatot.
Partnerünk ATM-ek és önkiszolgáló pénztárgépek összeszerelésével, szervizelésével foglalkozik országos szinten, központi raktáruk a cég telephelyén, Vecsésen található.

Mindennapi feladataid lesznek:

  • A raktári rend fenntartása, árupakolás, kicsomagolás, rendszerezés
  • Szállítmányokkal kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • A beérkezett áru rögzítése SAP rendszerben
  • Az áru javításra történő kiadása, a szerviz technikus kollégáknak való kiadása, visszaérkeztetés kezelése
  • Információáramlás biztosítása a kapcsolódó társosztályok részére

Követelmények

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • SAP ismeret

Előnyök

  • 100%-os BKK bérlet támogatás
  • Jófej csapat vár téged, támogató és egy szakmájában tapasztalt vezető

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Fizikai Munkaerő | Gyártás | Technikus | Raktáros | Raktár | Targonca | Warehouse keeper