Kapcsolódás...

Minőségirányítási mérnök

Lokáció Kalocsa
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 hónapja
Referencia szám 4-30-38641

Multinacionális, élelmiszeripari szektorban működő Bács-Kiskun megyei ügyfelünk megbízásából keresünk munkatársat csapatuk bővülésének az okán az alábbi munkakörre:

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MÉRNÖK

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • a laboros kollégák munkájának koordinálása, segítése igény esetén
  • a minőségügyi rendszerek szerint a termelés működtetése (HACCP, ISO 9001, GMP+, FSA)
  • a cég auditokra való felkészítése, ezen alkalmakkor a külföldi kollégák koordinálása, körbevezetése és a cég képviselése
  • dokumentációs rendszer kezelése, változások rögzítése, eljárások felülvizsgálata, folyamatok ellenőrzése

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség minőségirányítási/élelmiszeripari/vegyipar területen
  • Középszintű ANGOL nyelvtudás (heti-havi rendszerességgel szóban és írásban is fogod használni a nyelvet)
  • Gyártásban eltöltött legalább 1 év, de tapasztaltabb kollégák jelentkezését is várjuk, partnerünk jelenleg sokféle pályázóra nyitott.
  • Legfontosabb élelmiszeripari rendszerek ismerete

Partnerünk kiemelkedően bánik munkavállalóikkal, jó munkahelyi légkörben telik náluk az idő. Nagyon magas szakmai munkát végeznek, a külföldi anyacégnek köszönhetően a nemzetközi háttér egy biztos alap, fektetnek az itteni telephely fejlesztésébe. A béren kívül cafeteria csomaggal és bejárási támogatással is segítik dolgozóikat.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

| Quality Manager