Kapcsolódás...

Online Marketing Specialista

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 19 napja
Referencia szám 1-13-38588

Hazánk egyik legnagyobb IT biztonságtechnikai disztribútorához keresünk Online Marketing Specialistát. Neked találták ki ezt a munkakört, ha szívesen dolgoznál egy kisebb létszámú cégnél, ahol sokrétű feladat vár rád, és egy hasonló munkakörben lévő kolléga, aki alig várja,hogy ketten szuperül támogassátok a csapatot online marketing oldalról.

A leendő munkatárs elsődleges feladatai:

  • Az online kommunikációt kiszolgáló marketing programok kezelése
  • Google termékek napi szintű használata (Adwords, Analytics, Search Console, Tag manager)
  • Weboldal és céges Facebook aloldal kezelése
  • Hírlevél szoftver teljes körű kezelése
  • Fejlesztések és kampányok kidolgozása és utókövetése
  • Látogatói adatok elemzése

Követelmények

Akkor leszel sikeres ebben a munkakörben, ha:
  • van hasonló feladatkörben szerzett 2-3 év tapasztalatod
  • HTML ismeretek
  • CMS rendszerismeret (előny ennek a kettőnek az ismerete: Drupal, Typo 3)
  • Mail Master hírlevél kezelő ismerete
  • AdWords ismeretek
  • Analitcs alapismeretek
  • Grafikai alapismeretek
  • van Bsc, vagy Msc diplomád (ideális esetben Marketing)
  • folyékonyan tudsz angolul írásban és szóban egyaránt
  • jól tudsz együttműködni másokkal

Előnyök

Amit a Partnerünk kínál a munkádért cserébe:
  • Összetartó, lelkes, profi csapat
  • Színes, változatos feladatok
  • Normális, tervezhető és élhető munkarend (pl: pénteken délután kettőkor már megkezdheted a hétvégédet :) )
  • Korrekt fizetés és egy mobil magánhasználatra is

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing

Értékesítés and Marketing | Marketing | Koordinátor | Specialista | ATL | Márkamenedzsment | BTL | Marketing | Online | Marketing specialist