Kapcsolódás...

Szerviztechnikus

Lokáció Budapest főváros
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 21 napja
Referencia szám 4-30-38570

Anyagmozgatás, raktározás szektorban tevékenykedő nemzetközi partnercégünk keresi bővülés miatt kollégáit országos szinten több régióba SZERVIZTECHNIKUS munkakörbe.

Szerviztechnikusként az alábbi feladataid lesznek:

  • az adott régióban található ügyfelek rendszeres látogatása, a meghibásodott anyagmozgató gépek, targoncák állapotfelmérése, szervizelése,
  • a felmerülő problémák mielőbbi kiküszöbölése és megelőző karbantartások elvégzése,
  • a javításokkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés, alkatrészek beszereztetése, dokumentálás,
  • árajánlatok elkészítése a meglévő és új ügyfelek részére egyaránt.

Jelenleg a következő régiókba keresünk munkatársakat:
Budapest és környéke, Miskolc és környéke, Kecskemét és környéke, Veszprém és környéke, Székesfehérvár-Tatabánya-Dorog vonal

Követelmények

Téged keresünk ha:
  • van már elektromos berendezések karbantartásában és javításában szerzett tapasztalatod, de ha PÁLYAKEZDŐ vagy, akkor is nyugodtan jelentkezz,
  • közép- vagy felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel (pl.: autószerelő, autóvillamossági szerelő, elektroműszerész, elektrotechnikus, gépszerelő),
  • szeretsz utazni, kedveled a változatosságot és nem akarsz a főnököddel lenni egész nap ;)
  • van hidraulika, fék- és kormányrendszerek területén ismereted
  • dokumentációs szinten nem fog ki rajtad az angol nyelv, mert a szerviztevékenységet munkalapokon dokumentálni is kell
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel,
  • van „B” kat. jogosítványod és autóvezetői rutinod
  • megbízhatóság, új dolgok iránti fogékonyság és szorgalom jellemez.

Előnyök

Munkádért cserébe:
  • a belépést követően alapos szakmai oktatásokban fogsz részesülni (elmélet+gyakorlat)
  • kijárós, változatos szervizes pozícióban dolgozhatsz, ráadásul a munkaidődbe beleszámít az utazás is,
  • családias és valóban jó hangulatú a légkör,
  • folyamatos szakmai támogatást kapsz és továbbképzésekben részesülsz,
  • biztos cégháttér, kiszámíthatóság, bejelentett bér vár
  • felszerelt szervizautó, laptop, céges telefon is jár.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Fizikai Munkaerő | Gyártás | Technikus | Targonca | Karbantartás | Electrician