Kapcsolódás...

Gépberuházási menedzser (mérnökség vezető)

Lokáció Tatabánya
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 1 napja
Referencia szám 4-30-38549

Zöldmezős beruházásnál dolgozni több a megszokottól, hiszen lehetőség van az első kapavágástól fogva építeni fel egy gyárat. Kiépíteni a rendszereket, folyamatokat, kiválasztani a gépeket, beszállítókat, összerakni a csapatot, tanúja és megteremtője lenni annak, ahogy a semmiből egy új, modern gyár születik és kezdi meg a termelést szakmailag az egyik legnagyobb kihívás.
Ügyfelünk elektromos autóipari beszállító cég, amely Tatabányán fogja felépíteni legújabb gyárát és ehhez az induló beruházáshoz keresi legelső kulcsembereit, többek között

Gépberuházási menedzser (mérnökség vezető
munkatársat.

A leendő munkatárs feladatai magukban foglalják:

  • A gépek, berendezések specifikálásban, beszerzésében és üzembe helyezésében történő részvételt, ehhez kapcsolódan gazdasági megvalósíthatóság számítások elvégzését
  • Próbaüzemek futtatását
  • Közép- és hosszútávú gépberuházási- és fejlesztési tervek készítését
  • Mérnökségi csapat vezetését.

Követelmények

Az ideális pályázó:
  • Mérnök végzettségű
  • Gyártókörnyezetben (lehetőleg automatizált) és gépberuházásban szerzett legalább 5 éves tapasztalata van
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezik
  • Kisebb létszámú csapatot vezetett már

Előnyök

  • Szakmai kihívások
  • Talent management rendszer
  • Versenyképes bérezés

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Vezető | Zöldmező | Autóipar | Beruházás | Gépész | Szenior | Mechanical engineer