Kapcsolódás...

Karbantartási vezető

Lokáció Tatabánya
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 26 napja
Referencia szám 4-30-38548

Zöldmezős beruházásnál dolgozni több a megszokottól, hiszen lehetőség van az első kapavágástól fogva építeni fel egy gyárat. Kiépíteni a rendszereket, folyamatokat, kiválasztani a gépeket, beszállítókat, összerakni a csapatot, tanúja és megteremtője lenni annak, ahogy a semmiből egy új, modern gyár születik és kezdi meg a termelést szakmailag az egyik legnagyobb kihívás.
Ügyfelünk elektromos autóipari beszállító cég, amely Tatabányán fogja felépíteni legújabb gyárát és ehhez az induló beruházáshoz keresi legelső kulcsembereit, többek között

munkatársat.

A leendő munkatárs feladatai magukban foglalják:

  • A gépek, berendezések specifikálásban, beszerzésében és üzembe helyezésében történő részvételt
  • Próbaüzemek futtatását
  • A későbbiekben az üzemeltetési és karbantartási csapat vezetését
  • Hibaelhárítást a minél zökkenőmentesebb termelés biztosításához
  • Karbantartási feladatok tervezését, szervezését
  • Kompressziós gépek, bojlerek, vízközpont üzemeltetését

Követelmények

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás elsősorban a külföldi menedzsment és mérnökökkel történő kapcsolattartáshoz
  • Karbantartásban, gépek,berendezések üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Automatizálási, PLC programozási ismeretek előnyt jelentenek

Előnyök

  • Szakmai kihívások
  • Talent management rendszer
  • Versenyképes bérezés

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Termelés | Mérnöki | Vezető | Automatizálás | Autóipar | Zöldmező | Karbantartás | Beruházás | Facility Manager