Kapcsolódás...

Üzemvezető

Lokáció Pest megye
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 2 hónapja
Referencia szám 4-30-38503

Lég-és fűtéstechnikai gépek, ipari klímaberendezések elemeinek gyártásával, összeszerelésével foglalkozó partnerünk tiszta, rendezett gyártócsarnokába keresünk új munkatársat ÜZEMVEZETŐ pozícióba.

A gyár összesen 3 egységből áll: egy előgyártó csarnokból és két összeszerelő üzemből. Az irodaházak, lakóépületek hűtéséhez és fűtéséhez használható kisebb gépek területére keressük a jelenleg 10 fős összeszerelő csapat vezetőjét.

Feladatok:

Üzemvezetőként a te feladatod lesz a termelési terv alapján a gyártás napi- és heti tervezése, kapacitástervezés, a munkatársak beosztása a különböző munkaállomásokra. Te tartod majd a kapcsolatot a beszerzéssel és a komponens gyárral. A munkád legfőbb célja a magas minőség biztosítása lesz, ezen belül az ISO 9001-es szabványnak való megfelelés, a minimális selejtszám és minimális reklamációszám elérése. Ezen felül lesz több adminisztratív feladatod, felelsz majd a 5S munkahelyi rendezettségért, a munkavédelmi előírásnak való megfelelésért és részt veszel majd a területeden zajló auditokon.

Követelmények

Te lehetsz a befutó jelentkező, ha van már legalább 5 év hasonló (összeszerelő, fémmegmunkáló, légtechnikai) üzemben szerzett tapasztalatod, melyből 2-3 évet vezetőként szereztél, valamint ismered, alkalmaztad már a Lean metodológiát.
Ezen kívül szükséged lesz műszaki végzettségre (lehet középfokú is), felhasználási szintű MS Office ismeretekre (Word, Excel, PowerPoint és Outlook).
Ha erőskezű, határozott vezető vagy, aki változó körülmények között is képes a növekvő elvárásoknak megfelelni, akkor téged keresünk.
Előnyt jelent majd a többi pályázóval szemben, ha használtál már SAP-t vagy beszélsz angolul.

  • 100 fős létszám alatti, családias, barátságos üzemben dolgozhatsz
  • Rendezett, tiszta csarnokban, korrekt körülmények között zajlik a munka
  • Az épületben van zuhanyzó, öltöző és egy teljesen felszerelt étkezde (az ebédet hozhatod, rendelheted, de van néhány elérhető étterem is a közelben)
  • Multinacionális cégekre jellemzően a béredet teljesen tisztán, minden alkalommal időben kapod
  • Bérlettel vagy benzinár támogatással hozzájárulnak a munkába járási költségeidhez

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Gyártás / vezetés | Csapatvezető | ISO | Termelési | Fém | Gyártás | Lean | Összeszerelés | Forwarding agent