Kapcsolódás...

HR Generalist

Lokáció Budapest VIII. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 hónapja
Referencia szám 1-22-38442

Közepes méretű, főként IT fejlesztésben tevékenykedő, multinacionális partnerünkhöz keresünk HR Generalistát. Akár azonnal be tudsz lépni!
Biztosan Te vagy az, ha magabiztosan, gyönyörűen beszélsz angolul, valaha írtál már szabályzatokat és szívesen tartod a kapcsolatot kollégákkal, a külföldön székelő szakmai vezetőddel... Akár azonnal be tudsz lépni és részese lehetsz egy nagy nemzetközi csapatnak!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • toborzói feladatok ellátása, ügynökségekel való kapcsolattartás
  • beléptetés, beilleszkedés segítése
  • kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • munkajognak, belső szabályzatoknak való megfelelőség biztosítása
  • HR szabályzatok írása, karbantartása
  • orvosi vizsgálatok szervezése, munkavédelmi oktatás koordinációja
  • munkavállalói adatok karbantartása, riportálás a HR Business Partner felé

Követelmények

Mi szükséges ahhoz, hogy minél jobban el tud látni a feladataidat?
  • folyékony angol nyelvtudás
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • magabiztos munkajogi alapismeretek

Előnyök

Miért érdemes pályáznod?
  • felelőségteljes feladatkör
  • lehetőség a szakmai fejlődésre
  • azonnali belépési lehetőség
  • kiemelkedő bérezés

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=human-eroforras

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Generalista | Specialista | Vállalati | HR | Junior | Toborzás / kiválasztás | Kontrolling | HR Generalist