Elektromos karbantartási csoportvezető (zöldmezős beruházás)

Lokáció Rétság
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 8 napja
Referencia szám 4-30-38440

Nemzetközi partnerünk nem kisebb fába vágja a fejszéjét, minthogy Nógrád megyében felhúzza egy új gyáregységét, ahol műanyag feldolgozással fognak foglalkozni (élelmiszeripar számára) egy teljesen automatizált és high tech gyártási környezetben. A gyár 2020 elejéig fog felépülni, és jelenleg az első embereiket keresik, akik munkájára nagy szükség van a komplett gyár felhúzásában is.

AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖK CSOPORTVEZETŐ

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • kezdetben a gyáregység felépítése során villamos és mechanikai oldalról támogatni az épület, majd a gépek, berendezések beüzemelése kapcsán az építési, telepítési folyamatot
  • Miután felállt a gyártás, a gépkezelő-karbantartói csapat szakmai és személyes vezetése, támogatása (előreláthatólag 6-7 fős csapatok lesznek)
  • A gyártás folyamán ha bármelyik gépnél meghibásodás történik, ezeknek az utána járása, megelőző karbantartási rendszer kiépítése

Követelmények

  • Villamosmérnök végzettség
  • Automatizált termelésben szerzett tapasztalat elengedhetetlen, Siemens S7 vagy PLC vezérlésű gépek
  • Siemens applikációk és gépek ismerete, hardver és szoftver oldalról is
  • Folyékony ANGOL nyelvtudás

Előnyök

  • Részt vehetsz egy gyár felépülésében a nulláról
  • Nemzetközi csapattal, nagyon modern gyártási közegben teheted próbára a kitartásod és az elhivatottságod

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Vezető | Automatizálás | Villamos | Elektronika | Electrical engineer