Kapcsolódás...

Létesítmény üzemeltetési vezető (Facility Manager)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 15 napja
Referencia szám 4-40-38439

Létesítmény üzemeltetéssel foglalkozó 40 fős partnercégünkhöz keresünk új kollégát Létesítményvezető (Facility Manager) pozícióba.
Partnerünk 10-15, zömében budapesti irodaház mindennapi üzemeltetésével foglalkozik, szolgáltatásuk épületenként egyedi szerződésen alapul, így személyre szabott szolgáltatásokat nyújtanak.

Létesítmény üzemeltetési vezetőként 1 vagy 2 irodaház teljes üzemeltetése tartozik majd a felelősségi körödbe és az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Irodaházak illetve üzletházak napi szintű működtetése
  • 2-3 karbantartó, az üzemeltetési személyzet és az alvállalkozók operatív irányítása
  • Feladatok kiosztása, prioritások felállítása a napi munkamenet kapcsán
  • Épületkarbantartási feladatok megtervezése
  • Elvégzett munkálatok és feladatok ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a tulajdonosokkal és bérlőkkel, gyors problémamegoldás
  • Alvállalkozók kiválasztásában való közreműködés
  • Részvétel a jobb energiagazdálkodás kialakításában

Követelmények

Ha az alábbi állítások igazak rád, hisszük, hogy sikereket érhetsz majd el partnerünknél a létesítményvezető pozícióban:
  • van már több éves ingatlanüzemeltetésben szerzett tapasztalatod, ezáltal ismered ennek szakmai és emberi oldalát is
  • van tapasztalatod épületgépészeit és épületvillamossági berendezések karbantartásában, találkoztál már különböző épületbiztonsági rendszerekkel is
  • empatikus személy vagy, ami segít beleképzelni magadat a bérlő vagy tulajdonos helyzetébe, üzemeltetőként megértéssel fordulsz hozzájuk és megoldási javaslatokat kínálsz a problémájukra
  • jól reagálsz stresszes helyzetekben és jól kezeled az érdekellentéteket is
Előny, amennyiben beszélsz angol nyelven, rendelkezel pénzügyi ismeretekkel vagy van tapasztalatod számítógépes létesítményüzemeltető (CAFM) rendszerrel.

  • Korrekt, 100%-ban bejelentett bér mind Neked mind a hozzád tartozó csapatnak
  • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, stabil cégnél
  • Flexibilitás, önállóság, felelősségteljes munkakör
  • Családias cég, barátságos légkör, hiteles vezetőség
  • Dinamikus, fiatalos csapat

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=epitoipar-ingatlanfejlesztes

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Ingatlan and építőipar | Vezető | Üzemeltetés | Vagyonkezelés | Közmű | Facility Manager