Kapcsolódás...

Asszisztens - azonnali kezdéssel

Lokáció Budapest XIV. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 9 napja
Referencia szám 1-13-38434

Ingatlan üzemeltetéssel foglalkozó 40 fős partnerünkhöz keresünk Asszisztens pozícióba kollégát akire a következő izgalmas, HR-es vonatkozású feladatok várnak:

  • kapcsolattartás külsős bérszámfejtő céggel
  • toborzás, kiválasztás segítése
  • karbantartó, és mérnök kollégák beosztása
  • házi pénztár kezelése

Követelmények

Olyan pályázó jelentkezését várjuk aki:
  • kedves személyiség, azonban határozott fellépéssel rendelkezik
  • erőssége az asszertív kommunikáció
  • hasonló munkakörben szerzett min.3 éves tapasztalat
  • angol vagy német nyelvismeret előny
  • szakirányú, felsőfokú végzettség előny

Előnyök

Amiért érdemes megpályázni ezt a lehetőséget:
  • családias hangulat (4 fővel dolgoznál együtt a központi irodában, a többi kolléga terepen dolgozik)
  • gyorsan fejlődő, sikeres cég
  • változatos, színes feladatkör
  • "A kategóriás", igényes irodai környezet
  • Azonnal munkába lehet állni

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Asszisztens | HR | Assistant