Kapcsolódás...

Minőségügyi technikus

Lokáció Biatorbágy
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 napja
Referencia szám 4-30-38429

Kisebb létszámú, de stabil, itthon 25 éve működő multinacionális finom fémmegmunkálással, összeszereléssel foglalkozó partnerünk számára keresünk bővülés miatt MINŐSÉGÜGYI TECHNIKUS kollégát.

Egy minőségügyi mérnök és egy másik minőségügyi technikus kollégáddal együtt felelnétek az összeszerelt termékek megfelelő minőségéért. Hozzád különálló termékek, termékcsoportok tartoznának ugyan, de technikus kollégádhoz nyugodtan fordulhatsz segítségért. Szemrevételezéssel, mérésekkel és tapintással bizonyosodhatsz meg a termékek megfelelőségéről. Ha bármi problémát észlelsz, akkor járj utána, hogy mi lehetet a probléma oka, ill. jelezd a minőségügyi mérnöknek, akinek napi, heti és havi riportokat kell írnod. Abban is számítanának a segítségedre, hogy ellenőrizd a folyamatokat, ill. folyamatauditokat végezz az előírásoknak megfelelően.

Követelmények

  • gyártói környezetben szerzett min. 1 éves tapasztalat hasonló területen (fémipar, megmunkálóipar előnyt jelent)
  • ISO 9001-es minőségügyi szabvány ismerete,
  • technikusi végzettség mechanikus vagy elektromos területen,
  • mérési tapasztalat tolómérővel, mérőszalaggal
  • Word és Excel felhasználói szintű ismerete,
  • precizitás, analitikus gondolkodásmód

Előny:
  • angol nyelvtudás

  • NEM MŰSZAKOS munkaidő: H-P 7:15-16.15-ig, több szünettel megszakítva,
  • tiszta munkakörnyezet,
  • multinacionális cég, mégis barátságos környezet, kb 60 fő dolgozik az itthoni üzemben,
  • 15 Ft/km a bejárástámogatás

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Fizikai Munkaerő | Minőségügy | Gyártás | Operátor | Technikus | Minőségügy | Quality inspector