Kapcsolódás...

Bér és TB specialista

Lokáció Budapest II. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 2 hónapja
Referencia szám 1-11-38425

Bérszámfejtőként szívesen dolgoznál céges oldalon, de szolgáltatói oldalival megegyező tapasztalatokat szereznél?
Érdekelnek és motiválnak a változatos feladatok, szívesen követed a jogszabályváltozásokat és teszel akár javaslatokat a csapatodnak az eredményesebb működés érdekében? Akkor szállodaiparban érdekelt partnerünk pozícióját talán éppen Neked találták ki.

Feladatok:

  • Változatos bérszámfejtési és TB számfejtési feladatok teljes körű ellátása (pótlékok, diákok, különböző munkakörök stb.)
  • Havi NAV bevallások
  • Adatszolgáltatás a Nyugdíjbiztosítási igazgatóság / Kormányhivatal felé
  • Személyügyi és munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • Belső ügyfelek (munkavállalók és HR kapcsolattartók) bérszámfejtéssel, munkaüggyel kapcsolatos támogatása
  • Statisztikák, riportok, kimutatások készítése

Követelmények

  • Bérszámfejtő / személyügyi ügyintéző ÉS társadalombiztosítási ügyintéző végzettség
  • Min. 2 év bérszámfejtési tapasztalat, legalább részben TB kifizetőhelyi feladatokkal / partnerekkel
  • Nexon ismerete
  • Legalább 300 fő egyidejű bérszámfejtésében szerzett tapasztalat

Előnyök

Az alábbi juttatásokkal várják az új csapattagot:
  • Kiemelkedő bérezés
  • Fix cafeteria csomag
  • Motiváló bónuszrendszer
  • Állandó tanulási és fejlődési lehetőség szeniorok támogatása mellett
  • Folyamatos szabadidő programok csapat és céges szinten is
  • Egyéb kedvezmények a saját és kapcsolódó szolgáltatásokból

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel

Pénzügy and Számvitel and Bank | Bérszámfejtés | Ügyintéző | Bérszámfejtés | Payroll clerk