Kapcsolódás...

Stratégiai beszerző/Termékmenedzser

Lokáció Budapest IX. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 24 napja
Referencia szám 4-30-38409

Gyerekkori álmod volt, hogy egész nap játékok között tölthesd az időd? Segítünk megvalósítani régi vágyad! Sőt, még pénzt is kapsz érte!

Játékipari partnercégünkhöz TERMÉKMENEDZSERI/STRATÉGIAI BESZERZŐI pozícióra keresünk egy új munkatársat. A cégnél egy személyben Te leszel felelős az új partnerek felkutatásában, folyamatosan figyelned kell a piaci trendeket és e szerint tervezni az áruk készletszintjét.
Előny, ha nyitott és rugalmas vagy pozitív kisugárzással, mert így fogod magad jól érezni munkatársaid körében, akik ehhez hasonló személyiségűek. Az irodában 8-an lesztek, közülük 2 kollégával, a marketingessel és a weblapfejlesztővel leszel szorosabb munkakapcsolatban.

Rád váró feladatok:

  • Termékpaletta menedzselése, folyamatos monitoringja
  • Új, versenyképes partnerek és termékek felkutatása
  • Partnerekkel, beszerzőkkel való kapcsolattartás
  • Beszerzések koordinálása
  • Beszerzések, bevételezések, készletkarbantartások lebonyolítása

Munkavégzés helyszíne: Budapest 9. kerület

Követelmények

  • Legalább 1 év beszerzésben szerzett tapasztalat (előny: kereskedelem, játékipar, sportbolt, hobbibolt)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Társasjátékok iránti érdeklődés
  • Önálló, talpraesett, kreatív személyiség

Előny: Ha tapasztalatodból vagy érdeklődésedből adódóan, ismered a gyerekjátékok széles választékát és a forgalmazókat.

  • Felelősségteljes pozíció, a piaci trendek figyelembevételével Te határozod meg a beszállítók és termékek körét
  • Rugalmas munkaidő
  • Újraélheted gyerekkori emlékeidet
  • Extra kedvezményes vásárlás
  • BKK költségtérítés

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

| Purchaser