Kapcsolódás...

Raktári Minőségügyi Ellenőr angol nyelvtudással

Lokáció Budapest IX. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 13 napja
Referencia szám 4-30-38354

Elektronikai alkatrészek disztribúciójával foglalkozó amerikai partnercégünk keresi új munkatársát egy 10 fős, fiatalos, összetartó csapatba RAKTÁRI MINŐSÉGÜGYI ELLENŐR pozícióba.

Raktári minőségügyi ellenőrként az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:

  • beérkező termékek minőségügyi ellenőrzése, a termékek vizsgálata
  • az összes szükséges lépés biztosítása a statikus elektromos károsodás megelőzése érdekében
  • szükség szerint a termékek rendezése, csomagok kibontása
  • készletellenőrzés, leltározás
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • hibák kommunikálása a beszerzők felé
  • nyilvántartások kezelése, termékek rögzítése

Követelmények

  • minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (logisztika, minőségellenőrzési területen)
  • magabiztos, kommunikációképes ANGOL nyelvtudás (vevőkkel, beszállítókkal)
  • legalább középfokú végzettség

Előnyök

  • modern, tiszta raktári környezet a 9. kerületben.
  • támogató vezető, rendkívül összetartó csapat
  • céges buszjárat, bejárás támogatása
  • korrekt bérezés és cafeteria rendszer
  • stabil, nemzetközi háttér

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Logisztika | Termelés | Minőségügy | Készletgazdálkodás | Raktározás | Technológus | Felügyelő | Adminisztrátor | Raktáros | Quality inspector