Kapcsolódás...

Szerződés Koordinátor (német nyelvtudással)

Lokáció Budapest VI. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Bér 240 000 - 290 000 HUF
Elérhető kb. 2 hónapja
Referencia szám 1-12-38346

Német tulajdonú partnerünkhöz keresünk SZERZŐDÉS KOORDINÁTOR pozícióba új munkavállalót.

Feladataid:

  • Ajánlatok és szerződések kidolgozása és írása - ezekhez sablonok állnak rendelkezésedre segítségül
  • Nyilvántartások és táblázatok vezetése a kiadott ajánlatokról
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Szakmai levelezés

A munkavégzés helye:
egy szép, műemlék jellegű épületben a Hősök teréhez közel az Andrássy úton

A csapat:
fiatalos, befogadó, pörgős kollégák

Követelmények

Ha az alábbiaknak megfelelsz, mindenképp jelentkezz:
  • Felsőfokú végzettség - preferáltan germanisztika
  • Magas-szintű aktív német nyelvtudás írásban, szóban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ápolt megjelenés, udvarias fellépés, segítőkész személyiség

Akár kiemelkedő német nyelvtudással rendelkező pályakezdők jelentkezését is szívesen várják!

A csapatjátékosként végzett lelkiismeretes munkádért cserébe, a következőkre számíthatsz a partnerünktől:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • A németed biztos, hogy nem kopna el, sőt folyamatosan tudod használni anyanyelvi környezetben
  • Normális munkarend: hétköznap 08.00-17.00

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=adminisztracio-asszisztencia

HR and Irodai Adminisztráció | Irodai adminisztráció | Asszisztens | Junior | Secretary