Kapcsolódás...

HR asszisztens

Lokáció dunaújváros
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 5 napja
Referencia szám 1-22-38322

HR Asszisztens pozícióba keresünk új kollégát gyártás területén tevékenykedő partnerünk számára Dunaújvárosba. A 15 fős HR csapat lelkesen várja érkezésedet, olvass tovább, hogy mire számíthatsz!

A következő izgalmas feladatok tartoznak majd hozzád:

  • Toborzás-kiválasztás koordinálása fizikai területre
  • Álláshirdetések megjelentetése különféle portálokon
  • Beérkezett önéletrajzok kezelése
  • Interjú szervezés, interjúztatás önállóan, illetve a szakmai vezetőkkel
  • Állásbörzéken való részvétel
  • Kapcsolattartás szakmai vezetőkkel, ügynökségekkel
  • Riportolási feladatok ellátása

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség (HR/gazdasági területen szerzett diploma)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Motivált, proaktív személyiség

Előnyök

  • Összetartó HR-es csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés (több menü közül választható ebéd)
  • Igény esetén céges buszjárat/ lakhatási támogatás

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=human-eroforras

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Asszisztens | Toborzás / kiválasztás | HR Specialist