Szenior pénzügyi és kontrolling munkatárs(rugalmas munkaidő)-Biatorbágy környéke

Lokáció Biatorbágy
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 2 hónapja
Referencia szám 1-11-38317

Pozícióleírás megtekintése

Szakmai kihívás, rugalmas munkaidő, pénzügyi tapasztalat.

Ha úgy érzed ezek a hívószavak amik megmozgatnak, kérlek olvass tovább!

Keressük egy Biatorbágyhoz közeli, 3 cégből álló cégcsoport első számú pénzügyesét aki a vezérigazgató és az ügyvezető munkáját fogja támogatni, egy pénzügyi asszisztens segítségével.

A rád váró feladatok:

  • napi kapcsolattartás a külsős könyvelővel
  • vezérigazgató, ügyvezető igazgatók munkájának támogatása
  • fix és ad-hoc pénzügyi riportok készítése
  • a 3 cég pénzügyi, számviteli, adminisztrációs folyamatainak felügyelete
  • éves eredménytervek, forecastok készítése
  • havi terv-tény riportok készítése, elemzése, prezentálása
  • cash-flow tervek készítése
  • banki riportok készítése, banki kapcsolattartás
  • havi számviteli zárásokban részvétel, felügyelet
  • számlák kiállítása
  • vevő kintlévőségek kezelése
  • bejövő számlák ellenőrzése, kontírozása
  • banki utalások kijelölése
  • könyvvizsgáló munkájának támogatása
  • együttműködés jogi csoporttal
  • szerződések előkészítésében való részvétel
  • pénztárellenőri feladatok
  • leltározási folyamat kialakítása, leltározás felügyelete

Követelmények

  • gazdasági végzettség
  • 3-5 év releváns tapasztalat
  • középszintű angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Excel ismeret, (Libra előny)
  • precíz, pontos munkavégzés

Előnyök

  • nagyon rugalmas munkarend
  • otthoni munkavégzés megoldható akár heti több nap / hét
  • önállóság, szakmai fejlődési lehetőség

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel

Pénzügy and Számvitel and Bank | Pénzügy | Treasury | Pénztáros | Asszisztens | Pénzügy | Junior | Financial director / manager