Kapcsolódás...

Műszaki Értékesítő

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 1-13-38316

Műszaki Értékesítőt keresünk! Családias méretű nemzetközi cég vár és izgalmas, projekt jellegű feladatok!

Körülbelül így fog kinézni egy heted:

  • az irodában dolgozol egy vagy több projekten
  • felveszed a kapcsolatot a kivitelezőkkel
  • meglátogatod az építési projekt helyszínét
  • beléptető rendszereket, biztonságtechnikai eszközöket értékesítesz
  • árajánlatot készítesz
  • nyomonköveted a projektet, egyeztetsz alvállalkozókkal

Követelmények

  • értékesítési, műszaki értékesítési tapasztalat
  • középiskolai műszaki vagy egyetemi szakirányű végzettség
  • műszaki affinitás
  • társalgási szintű (középfokú) angol nyelvtudás szükséges
  • komplex látásmód, problémamegoldó képesség
  • lojális, megbízható személyiség

Előnyök

  • vonzó juttatási csomag
  • nemzetközi munkakörnyezet
  • karrier, fejlődési lehetőség
  • támogató, profi kollégák
  • prémium termékek

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Ügyfélkapcsolattartó | Kereskedő | Értékesítési képviselő | Farmer | Hunter | Építőipar | Stratégiai | Területi értékesítést | Villamosipar | Ipari | IT | B2C | B2B | Sales representative