Kapcsolódás...

HR Generalista

Lokáció Budapest IX. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Bér 450 000 - 500 000 HUF/m
Elérhető 9 napja
Referencia szám 1-22-38304

Amerikai anyavállalattal rendelkező multinacionális partnerünkhöz keresünk HR Generalistát. Vátozatos feladatok, kihívások, dinamikus, befogadó szervezet!

Feladatok:

  • toborzási és kiválasztási folyamat koordinációja, együttműködés a szolgáltató cégekkel
  • munkavállalók fejlesztésének, képzéseinek kézben tartása
  • bérszámfejtés előkészítése, ellenőrzése
  • HR szabályzatok karbantartása, újdonságok bevezetése
  • munkavállalói elköteleződés elősegítése
  • riportálás a HR vezető felé
  • céges események szervezése
  • munkavállalók adatainak karbantartása a társaság nyilvántartó rendszerében

Követelmények

  • felsőfokú végzettség
  • folyékony angol nyelvtudás
  • legalább 2-3 éves tapasztalat HR Asszisztens munkakörben
  • és/ vagy legalább 1 éves tapasztalat HR Generalista munkakörben
  • naprakész munkaügyi ismeretek
  • kiváló kommunikációs és szervezési készség

Előnyök

  • versenyképes jövedelem
  • belső fejlesztő tréningek
  • felelősségteljes feladatok
  • nagyszerű csapat
  • HR asszisztensként jó előrelépési lehetőség

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=adminisztracio-asszisztencia

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Generalista | Toborzás / kiválasztás | Bérszámfejtés | Képzés / fejlesztés | Kompenzáció és juttatások | HR Generalist